Obsah fóra WRYKRYS.cz WRYKRYS.cz
oficiální fórum uživatelů technologického programu WRYKRYS - wrykrys.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Padání programu při přidávání propalu.

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WRYKRYS.cz -> Hlášení chyb v programu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Veselsky

PříspěvekZaslal: 14.3.2007, 7:44:17    Předmět: Padání programu při přidávání propalu. Citovat

Dneska se mi stalo (u verze z 7.3. 2007 ), že při stisku tlačítka "Přidat automaticky propal všem výkresům", mi Wrykrys spadnul. Na ploše jsem měl kostku se čtyřmi body uvnitř. Zkoušel jsem to i s dalšími výkresy, kde jsou body a pokud je tam jen jeden, tak to program neshodí, propal to přidá, ale bohužel to smaže ten bod Crying or Very sad . Body to smaže i pokud propal přidám ručně u té kostky se čtyřmi body. Je to velmi nepříjemné, protože body pomerně často využívám pro značení návrty. Vím, že je možnost nakreslit místo bodů malé kružnice a v integrovaném výstupu je převést na body, ale to pro mě není příliš vhodné řešení, protože si nepamatuji v kterém výpalku má být značení, ale když tam vidím bod, je to hned jasné. Je možné to nějak vyřešit? Jinak budu nucen vrátit se ke staré verzi, která tyhle problémy nezpůsobuje.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lubomír Chudek
administrátor fóra

PříspěvekZaslal: 14.3.2007, 10:33:41    Předmět: Citovat

Dobrý den,
tuhle chybu jsme při testování neobjevili, protože při načtení výkresu obsahujícího body z interacadu je všechno v pořádku Rolling Eyes . Při použití dxf vstupu na hlavní ploše to už v pořádku nebylo. Vypadl mi tam jeden řádek z původního kódu . Opravená verze je na našem Webu (odesláno 14.3. 9.30) Laughing .
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WRYKRYS.cz -> Hlášení chyb v programu Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: