Obsah fóra WRYKRYS.cz WRYKRYS.cz
oficiální fórum uživatelů technologického programu WRYKRYS - wrykrys.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

nemožnost exportování na disk

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WRYKRYS.cz -> Hlášení chyb v programu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
M.Chudoba

PříspěvekZaslal: 28.8.2018, 11:33:14    Předmět: nemožnost exportování na disk Citovat

mám problém s ukládáním ve formátu .szo, normálně jako vždy uložím sestavu do databanky a pak dám výstup, ale v okně výstupu nereaguje ikona export sestavy. Už se mi to jednou stalo asi před pár měsíci a vyřešil jsem to přeinstalováním programu, jenom nevím zda je to normální řešení, nebo jestli je na to nějaký fígl...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vault
administrátor fóra

PříspěvekZaslal: 29.8.2018, 8:50:46    Předmět: Citovat

Dobrý den,
pokud už nereaguje ikona exportu sestavy na hlavní ploše, tak to se nám stalo několikrát a mohl za to vždy antivirus, konkrétně Avast, který chybně detekoval celý podprogram výstupu (combvys.exe) a přesunul ho do virového trezoru.
Pokud se Vám ale integrovaný výstup normálně spustí a nechce se otevřít až okno pro uložení souboru, tak bude pravděpodobně důvodem nějaký zvláštní znak v názvu sestavy (nevím už teď přesně které to mohly způsobit, pravděpodobně to bude lomítko, dvojtečka, a nějaké další znaky), v exportu to pak chce nabídnout jméno souboru podle názvu sestavy a způsobí to tento problém. V novějších verzích už to tyto znaky při exportu nahrazuje podtržítkem, ve Vaší verzi by mělo stačit přejmenovat před uložením sestavu tak, aby tyto znaky název neobsahoval.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
M.Chudoba

PříspěvekZaslal: 30.8.2018, 10:34:57    Předmět: nemožnost exportování na disk Citovat

mockrát děkuji, Avastem to nebylo, i když ten soubor byl ve virové truhle...
Nenapadlo mne že tomu bude vadit lomítko... Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WRYKRYS.cz -> Hlášení chyb v programu Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: