Obsah fóra WRYKRYS.cz WRYKRYS.cz
oficiální fórum uživatelů technologického programu WRYKRYS - wrykrys.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pár připomínek

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WRYKRYS.cz -> Náměty a připomínky k programu WRYKRYS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krejčí Robert

PříspěvekZaslal: 21.3.2008, 9:17:49    Předmět: Pár připomínek Citovat

Dobrý den. Zasílám připomínky k programu Wrykrys:

1) Když si v databance "dxf" chci vyfiltrovat soubory postupným psaním na klávesnici, tak nefungují znaky jako lomítko, hvězdička, pomlčka nebo podtržítko.

2) Když klepnu v tabuli na výkres pravým tlačítkem myši a změním např.jméno výkresu, tak se po stisku "ENTER" nic nestane. Bylo by dobré, kdyby stisk "ENTER" fungoval jako kliknutí myší na tlačítko "OK".

3) Při tvorbě společného řezu je jako první políčko pro změnu kompenzace. Jelikož se mi již několikrát stalo, že jsem si takto nechtěně přepsal kompenzaci, myslím si, že by bylo vhodnější přesunout tuto položku někam na konec tohoto
okna.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lubomír Chudek
administrátor fóra

PříspěvekZaslal: 24.4.2008, 15:54:38    Předmět: Citovat

Dobrý den,

dostal jsem se k drobným úpravám.

1) Když si v databance "dxf" chci vyfiltrovat soubory postupným psaním na klávesnici, tak nefungují znaky jako lomítko, hvězdička, pomlčka nebo podtržítko.
To jsme odemkl Very Happy , dříve uživatele mohli zadávat jenom čísla a písmena. Mimochodem jak jsem při úpravě zdrojáku zjistil, je úplně jedno jestli zadáváte malá nebo velká písmena, program všechno konvertuje na velká Confused .

2) Když klepnu v tabuli na výkres pravým tlačítkem myši a změním např.jméno výkresu, tak se po stisku "ENTER" nic nestane. Bylo by dobré, kdyby stisk "ENTER" fungoval jako kliknutí myší na tlačítko "OK".
To jsem akceptoval už v předchozí verzi, ale neměl jsem čas to sem napsat.

Když si dám katolog výkresů horizontálně , nezobrazuje se mi poslední výkres.Surprised
To už je tam pěkně dlouho Shocked , ale všiml si toho jeden z uživatelů poměrně nedávno. Zřejmě většina uživatelů včetně mě, má katalogy napravo.

3) Při tvorbě společného řezu je jako první políčko pro změnu kompenzace. Jelikož se mi již několikrát stalo, že jsem si takto nechtěně přepsal kompenzaci, myslím si, že by bylo vhodnější přesunout tuto položku někam na konec tohoto okna.
Na to si kromě pana Kostky nikdo neztěžoval, takže jsem to nechal stejně Laughing .

Všechny úpravy jsou v nové verzi (24.4.2008)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WRYKRYS.cz -> Náměty a připomínky k programu WRYKRYS Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: