Obsah fóra WRYKRYS.cz WRYKRYS.cz
oficiální fórum uživatelů technologického programu WRYKRYS - wrykrys.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Změna a ulození nastavení - velikost textu a lišta

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WRYKRYS.cz -> Hlášení chyb v programu
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pepepilot_78

PříspěvekZaslal: 18.1.2019, 14:44:26    Předmět: Změna a ulození nastavení - velikost textu a lišta Citovat

Dobrý den, mam dotaz ohledně ukládání nastavení. Pokud si změnim pozici nástrojů v liště a zavřu wrykrys, tak si změnu nepamatuje a zároveň jsem zaměnil monitor za větší a mohu změnit minimální velikost nápisového fontu (před tiskem - zalozka zobrazení) také jen dočasně. V tisku sestavy mám tedy moc malý text. (NewCFG.cfg jsem kontroloval a v hlavním adresáři nechybí)

win8.1 64bit intel i5 / 8GB-RAM (wrykrys IV/2014)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vault
administrátor fóra

PříspěvekZaslal: 21.1.2019, 10:19:33    Předmět: Citovat

Dobrý den,
obě tyto věci by si to normálně pamatovat mělo, pokud není konfigurační soubor nějak poškozený (pak by asi nezbylo než Wrykrys nainstalovat znovu).
Máte složku Wrykrysu nainstalovanou někde, kde máte práva pro zápis? Popřípadě nemáte nějak omezený uživatelský účet?
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vault
administrátor fóra

PříspěvekZaslal: 21.1.2019, 10:32:34    Předmět: Citovat

Tak pardon - oprava, tyto věci si to pamatuje až v pozdějších verzích, konkrétně hned od roku 2015 se ukládá rozložení lišt.
Tu velikost fontu v tisku si to pamatuje od verze 2016, nicméně pokud myslím stejné menu jako Vy, tak tam jde o maximální velikost fontu pro automatické popisy, která je defaultně na hodnotě 50, což by rozhodně malé být nemělo. Pokud jsou tam menší díly nebo dlouhé názvy, tak se to automaticky zmenšuje tak, aby se název na díl vešel, pak to malé být může, ale to nastavitelné není.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pepepilot_78

PříspěvekZaslal: 29.1.2019, 7:43:44    Předmět: velikost fontu Citovat

Ano jedná se o toto elastické písmo, mám nastaveno právě jen 40, což je pro některé v provozu málo. Ale stačí mi tato informace. Instalovat wrykrys mohu, ale nevím zda bude např verze 2016 kompatibilní s klíčem. Mohu to zkusit. Děkuji za informace, přeji hezký den.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra WRYKRYS.cz -> Hlášení chyb v programu Časy uváděny v GMT + 2 hodiny
Strana 1 z 1

Přejdi na: